top of page

HAKKIMIZDA

TGEST KOZMETİK

2012 yılından bu yana, yılların tecrübesini başarı hikayesi yaptık. Profesyonel kozmetik ürünleri ve bakım ekipmanları,kuaförlük ekipmanları, güzellik salonu ekipmanları, cihazları ve milli eğitim bakanlığına bağlı mesleki eğitim kursumuz ile profesyonel kozmetik sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran TGEST KOZMETİK, ürün çeşitliliği, kalite anlayışı ve satış sonrası hizmetleri ile Türkiye'nin saygın firmaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam ediyor.

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Hayat Kozmetik, güzellik salonu yeni eğilim ve trendlerini öngörerek tüm İthalat, üretim ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor. Yenilikçi çizgisi ile modern üretim ve pazarlama anlayışını sektördeki deneyimi ile birleştiren TGEST KOZMETİK, aynı zamanda kozmetik sektöründe standartları sürekli yükseltmeyi hedefliyor.

Uzmanlık ve kaliteden ödün vermeden ürünlerini, salonlarında farklılık yaratmak isteyenlere karlılık esası çerçevesinde sunan Hayat Kozmetik, birbirinden özel seçeneklerini geniş ürün gruplarında yansıtıyor. Epilasyon cihazlarından zayıflama cihazlarına, vücut bakım cihazlarından cilt gençleştirme cihazlarına, kalıcı makyaj cihazlarından cilt ve vücut bakım ürünlerine kadar birbirinden özel tercihler sunan Hayat Kozmetik, onlarca farklı uygulamayı güzellik mekânları ile buluşturuyor.

Tüketicilerin hayatlarını kolaylaştıran uygulamaları ile de farklılık yaratan Hayat Kozmetik, Salon kurulumuna yönelik her türlü ihtiyacı da merkez ve şubelerinin çatısı altında sunan 750 metrekarelik yapılanmasıyla kişisel bakım sektörüne ivme kazandırmayı sürdürüyor. Konsept işletme anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşmak isteyen müşterilerine, salon uygulama birimleri yönünü belirleyen Hayat Kozmetik, aynı zamanda her dönem sunduğu cazip kampanyaları, farklı ürün gruplarındaki indirimleri ve kampanyaları ile ayrıcalık yaratarak tüketiciye her anlamda kolaylık sağlıyor.

TGEST KOZMETİK tüm Türkiye genelinde binlerce işletmede makine, donanım ve profesyonel kozmetik ürünü ile Türkiye’yi sarıyor. Sektördeki yenilikleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün ve cihazların genel kalitesinde çıtayı sürekli yükseltiyoruz.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz

 

Misyonumuz, araştırma - geliştirme faaliyetlerimizle ülke insanımızın, farklı yaşam biçimlerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, insan ve çevre dostu konseptler oluşturarak profesyonel güzellik, kuaförlük, cilt bakımı ve kozmetiklerini tüm vatandaşlarımızın hizmetine sunmaktır.

Çevre Politikası

Profesyonel kozmetik sektöründe faaliyet gösteren firmamız, ulusal ve uluslararası rekabet ortamında ve küreselleşen dünyada, yenilikçi ve çevreye saygılı bir kuruluş olarak çalışmaktadır. Bu amaçla; doğal kaynak tüketimini rasyonel kullanmak, çevreyi kirletici unsurları ve çevresel atıklarımızı sürekli takip ederek, yasal kanun ve mevzuatlar dahilinde sürekli iyileştirme felsefesi ile çalışmak temel çevre politikamızdır.

VİZYONUMUZ

 

Vizyonumuz, yenilik ve teknolojik gelişmeleri takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, zirvedeki yerimizde emin adımlarla ilerlemek ve pazardaki lider firma yapımızı korumak. Bununla birlikte çalışmalarımızla Türkiye'ye istihdam kazandırmak ve yaptığımız yatırımlarla işgücü anlamında geniş istihdam avantajları yaratarak ülke ekonomisine destek olmaktır.

Kalite Politikası

Ulusal ve uluslararası rekabet ortamında, müşteri isteklerinin karşılanmasında ürünün sadece ekonomik olması değil, aynı zamanda kaliteli, güvenilir olması ve zamanında karşılanması da önemli bir rol oynamaktadır.

 

Bu amaçla firmamız; "VERİMLİLİK VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ" sloganı ile kendisini sürekli geliştirerek, müşteri isteklerinin ekonomik, kaliteli, güvenilir bir şekilde ve zamanında karşılanmasını temel kalite politikası olarak belirlemiştir.

İş Sağlığı ve Güvenliği

Tüm personelimiz sağlıklı ve güvenli bir ortamda çalışmaya layıktır" felsefesinden hareketle, İSG Politikası aşağıdaki esaslardan oluşmaktadır. Çalışanlarımıza daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı sağlayabilmek için, işletmenin tamamında risk analiz çalışmaları yaparak riskleri en alt düzeye çekebilmek için;

 

(İSG) Politikası

İSG uygulamaları ile ilgili sürekli iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapmayı,

Tüm çalışanların bireysel sorumluluklarının farkında olmalarını sağlamak amacıyla eğitimler vermeyi,

İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatlarına ve ilgili yasalara göre hareket etmeyi,

İşletme sınırlarımız içerisinde, tedarikçi ve taşeronlarımızı da yukarıdaki esaslar çerçevesinde yönlendirmeyi taahhüt ediy

bottom of page